-Advertisements-

-Advertisements-

[ad_1]
Zamów album Hemp Gru – “Droga” na:

Album ”Druga” jest drugim studyjnym krążkiem Hemp Gru. Wśród gości na płycie pojawiają się: Ras Luta, Juras, Żary, Jasiek MBH, Szczurek, Kafar, Tadek, Bosski Roman, Kali, Popek, Relaxation, Bob One, Bas Tajpan, Miuosh, Peja, Ola Manola, Lukasyno oraz Kala NON. Za produkcję muzyczną odpowiadają: Fuso, Nolte, Szczur, Kielich oraz Waco. Premiera krążka odbyła się 15 kwietnia 2009 roku.

Teledysk do tytułowego utworu z płyty Hemp Gru – “Droga”, powstał podczas trasy koncertowej promującej album. Szczególne podziękowania kierujemy do Ośrodka Działań Artystycznych “Dorożkarnia” za pomoc przy realizacji teledysku.

Wszystkich tych, którzy twierdzą, że bit do kawałka “Droga” został skradziony, musimy wyprowadzić z błędu. Bit został zrobiony przez Kielicha, który od 2000 r. urzędował w Norwegii. Poznał tam dj’a, z którym zrobił kilka lokalnych produkcji. Niestety norweski dj zawiódł i bez zgody Kielicha, dał ten bit szwedzkiej ekipie Organism 12, o czym nikt z nas nie wiedział. Bit ten Kielich dostarczył Hemp Gru w połowie 2007r. Sprawa jest prosta. HG – Nie kradnie bitów.

Ubrania Diil Put on znajdziesz na

Album: Droga (2009)
Artysta: Hemp Gru
Tytuł: Droga
Słowa: Wilku WDZ, Bilon
Producent: Kielich
Skrecze: Dj Steez
Combine / Mastering:
Label: Hemp Rec.
Video: Fukwitdis Productions
Zdjęcia: Miłosz Hunzvi, Sebastian Sobieszczański
Montaż: Sebastian Sobieszczański
Plik: Video

Posłuchaj albumu w ulubionym serwisie streamingowym:

Subskrybuj nasz kanał DIIL.TV / Subscribe our DIIL.TV channel
[ad_2]

-Advertisements-